20.05.2018-UROCZYSTE OTWARCIE I WIOSENNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ w Parku im. Marka Kotańskiego

Wczoraj na boiskach w Parku im. Marka Kotańskiego odbył się Wiosenny Turniej Piłki nożnej chłopców z rocznika 2009-2010 z okazji otwarcia nowo wyremontowanych boisk, nie tylko do piłki nożnej

Ceremonii uroczystego otwarcia dokonali: zastępca burmistrza dzielnicy Włochy Jerzy Kowaliszyn, dyrektor OSiR Włochy Jerzy Sawicki, wiceprzewodnicząca rady dzielnicy Wiesława Ufnal oraz radna Dagmara Siemińska.

Do rywalizacji stanęło 5 zespołów: KS Przyszłość Włochy, KS Raszyn, RKS Okęcie, SP 264 i UKS Okęcie.

Po bardzo zaciętych i emocjonujących zawodach ze zwycięstwa w turnieju cieszyli się zawodnicy UKS Okęcie. Kolejne miejsca zajmowały zespoły SP 264, KS Raszyn, KS Przyszłość Włochy i RKS Okęcie.

Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy, które wraz z pucharami wręczał burmistrz dzielnicy Włochy Michał Wąsowicz oraz zastępca dyrektora OSiR Włochy Dariusz Kałwajtys.

Szczególne podziękowania należą się właścicielom Kręgielni TB BOWLING CLUB (kręgielnia znajduję się w budynku OSIR Włochy przy ul. Gładkiej 18) Pani Sylwii i Panu Pawłowi za przygotowanie pysznego poczęstunku z grilla i nie tylko dla wszystkich uczestników turnieju.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie udział i fantastyczną atmosferę.:)

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *