WIOSENNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ w Parku im. Marka Kotańskiego

Zapraszamy na WIOSENNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ chłopców z rocznika 2009-10 z okazji otwarcia nowo wyremontowanych obiektów sportowych w Parku im. Marka Kotańskiego.

WIOSENNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

ORGANIZATOR: Ośrodek Sportu i Rekreacji m. st. Warszawy
DATA: 20.05.2018r.
MIEJSCE: Boiska w Parku Marka Kotańskiego
KATEGORIA WIEKOWA: rocznik 2009 – 2010

Uczestnicy Turnieju:
UKS OKĘCIE 2014
RKS OKĘCIE WARSZAWA
KS PRZYSZŁOŚĆ WŁOCHY
KS RASZYN
SP 264 OCHOTA

REGULAMIN ROZGRYWEK
1)W turnieju uczestniczy 5 zespołów.
2)Mecze rozgrywane będą systemem każdy z każdym.
3)Bramki 3×2
4) O końcowej kolejności decyduje: ilość zdobytych punktów, wynik bezpośredniego meczu między drużynami, stosunek bramek, większa ilość strzelonych bramek, W przypadku 3 drużyn decyduje mała tabela.
5) O wszelkich sprawach nie ujętych w regulaminie decyduje organizator.

PRZEPISY GRY

1) Gra odbywa się na boisku ze sztuczną nawierzchnią, czas gry 20 minut.
2) Na boisku przebywa 5 zawodników (4+1), zmiany systemem hokejowym, ale zawodnik wchodzący może wejść na boisko dopiero po opuszczeniu boiska przez zawodnika schodzącego tylko i wyłącznie
w sektorze przy ławce rezerwowych swojej drużyny.
3) Turniej rozgrywany jest piłką 4
4) Bramkarz wyprowadza piłkę wyłącznie ręką.
5) Wszystkie rzuty wolne są pośrednie. Zawodnicy drużyny przeciwnej ustawieni w odległości 4 m od piłki.
6) Zabrania się wykonywania wślizgów.
7) Auty wykonywane są na zasadzie rzutu wolnego pośredniego, piłka musi być zagrana po ziemi z za linii bocznej boiska.
8) Nie ma gry na „spalone”.
9) W pozostałych wypadkach obowiązują przepisy gry w piłkę nożną.
Sprawy organizacyjne
Każda drużyna, przed rozpoczęciem zawodów zobowiązana jest złożyć u organizatora imienny wykaz zawodników.
Drużyna może składać się z maksymalnie 15 zawodników.
– drużyny zgłaszają się 15 min. przed rozpoczęciem rozgrywek.
– organizator nie ubezpiecza uczestników turnieju.
– każdy zawodnik zobowiązany jest posiadać dokument stwierdzający tożsamość.
– sprawy sporne rozstrzyga organizator.
NAGRODY
– Miejsce I-V – puchary
– Medale dla każdego uczestnika
– Najlepszy strzelec – statuetka
– Najlepszy bramkarz – statuetka
– Najlepszy zawodnik – statuetka

Harmonogram rozgrywek

Godzina Nazwy drużyn Wynik
10:00 – 10:20 KS RASZYN – SP OCHOTA
10:30 – 10:50 UKS OKĘCIE 2014 –
RKS OKĘCIE WARSZAWA
11:00 – 11:20 KS PRZYSZŁOŚĆ WŁOCHY –
KS RASZYN
11:30 – 11:50 UKS OKĘCIE 2014 – SP OCHOTA
12:00 – 12:20 RKS OKĘCIE WARSZAWA –
KS RASZYN
12:30 – 12:50 UKS OKĘCIE 2014 –
KS PRZYSZŁOŚĆ WŁOCHY
13:00 – 13:20 RKS OKĘCIE WARSZAWA –
SP OCHOTA
13:30 – 13:50 UKS OKĘCIE 2014 – KS RASZYN
14:00 – 14:20 RKS OKĘCIE WARSZAWA –
KS PRZYSZŁOŚĆ WŁOCHY
14:30 – 14:50 KS PRZYSZŁOŚĆ WŁOCHY –
SP OCHOTA

15:00 – Uroczyste wręczenie nagród

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *